Możliwości

AMK - Inteligentny dom - System sterowania LUNA HMS

Funkcjonalność systemu zawsze dopasowana jest do Twoich potrzeb. Podstawowe możliwości jakimi dysponuje LUNA to:

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Za pomocą klasycznych przycisków, dedykowanych paneli czy zdalnie z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji – automatyczne ściemnianie, włączanie i wyłączanie, zaplanowane sceny świetlne i scenariusze, wszystko to i jeszcze więcej dostępne jest dzięki LUNA HMS.

STEROWANIE ZASILANIEM

Ekonomia, bezpieczeństwo i spokój ducha – monitorowanie zużycia energii, zdalne wyłączanie obwodów elektrycznych oraz poszczególnych gniazdek, niezawodnie i intuicyjnie.

KONTROLA HVAC

Dla twojego komfortu – zarządzanie ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, automatyczne dostosowywanie warunków w domu zgodnie z zadanymi wytycznymi, z uwzględnieniem aktualnych i przyszłych warunków pogodowych.

MULTIMEDIA

Za pomocą jednego przycisku możesz przełączać oświetlenie w salonie. Dłuższe przytrzymanie tego samego przycisku pozwala na uruchomienie sceny. Wyobraź to sobie – po kliknięciu jednego guzika zasłaniają się okna, gaśnie główne światło, zapala się delikatne podświetlenie a telewizor i kino domowe włączają się. Tobie nie pozostaje nic innego jak usiąść wygodnie i wybrać film.

BRAMY WJAZDOWE I GARAŻOWE

Kontrola bram to w dzisiejszych czasach rzecz podstawowa. Nigdy już nie będziesz musiał wysiadać w deszczu by otworzyć bramę. Podobnie twoi goście, po włączeniu odpowiedniego trybu brama automatycznie otworzy się przed nimi zapraszając na podjazd a po wszystkim automatycznie się zamknie.

NAWODNIENIE

Zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Wymaga on jednak nieco zachodu. Aby nie martwić się tym w czasie długich upałów czy na urlopie, twój inteligentny dom zajmie się wszystkim. Bazując na informacjach z czujników temperatury, wilgotności gleby, czujników wiatru oraz prognoz pogodowych system będzie utrzymywał optymalne warunki przy uwzględnieniu wszystkich możliwych czynników.